Pojistka „na blbost“ se vyplatí nejenom v létě

Chybovat je lidské a platit za své chyby slušnost.

  • Rozkousal váš pes kamarádce kabelku?
  • Potřeboval jste si zavolat a upadl Vám kolegův telefon?
  • Srazil jste na sjezdovce lyžaře?
  • Během dovolené jste vytopili sousedy?

Potkala Vás podobná situace a říkáte si: Už nikdy! Mějte v „kapse“ pojistku pro nepředvídatelné situace, které život přináší. Pořiďte si pojistku „na blbost“, jak ji lidé s oblibou označují a buďte na dovolené v klidu.


Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě najdete v nabídce většiny pojišťoven. Toto pojištění se dělí na několik kategorií podle toho, kdo jste a co potřebujete pojistit. Jste podnikatel, zaměstnanec nebo si potřebujete pojistit svoji nešikovnost v běžném životě? Pojistit se dnes dá prakticky už cokoliv.

Některé pojišťovny současně s Vámi pojistí i členy vaší domácnosti a nemusí jít vždy o rodinu. Jak jsem již naznačil, pojistit se dá i váš pes. Pojistky často hradí i škody na pronajatých věcech.

Pojišťovny dnes toto pojištění poskytují nejenom pro území České republiky, ale vztahuje se i pro Evropskou unii, u některých pojišťoven už platí pojistka i pro celý svět.

Stejně jako u jiných typů pojištění i zde Vám poradím dobře si prostudovat nejenom pojistnou smlouvu, ale i pojistné podmínky. I zde jsou vyjímky a nikdo z nás nechce být překvapen.

Potřebujete poradit s výběrem a vysvětlit, co jednotlivé pojmy znamenají?

Se sjednáním i tohoto pojištění Vám umím pomoci.

Neváhejte a volejte 604 724 137.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.