Co o mně říkají klienti?

Níže jsou uvedené reference od klientů, chcete mezi ně patřit také Vy? 

Chtěl bych poděkovat panu Růčkovi za příkladný přístup při zprostředkování prodeje rodinného domu. Veškeré služby spojené s převodem nemovitosti proběhly hladce a já se nemusel o nic starat. Mohu jen doporučit

Milan Pluháčekkupující rodinného domu v Brně - Husovicích

Touto cestou chci ještě jednou velmi poděkovat panu Růčkovi za bezproblémový prodej našeho domu, díky spolupráci s touto kanceláří jsme se nemuseli absolutně o nic starat a vše proběhlo jak nám slíbil. Profesionální a lidský přístup, od teď máme "svého" makléře. Děkuji a doporučuji všem!

Dana Maršálkovámajitelka RD Brno - Husovice

S panem Růčkou jsme byli při koupi domu velmi spokojeni. Férové jednání, žádné klasické "triky" realitních makléřů, jakákoli změna smluv z naší strany nebyla problém a vše dotaženo do konce. Navíc provize na únosné úrovni. Mohu jen doporučit 🙂

Lukáš Malíkkupující rodinného domu v Nížkovicích (okres Vyškov)

Velmi chválím pana Růčku z Realpart. Maximálně slušné a korektní jednání a vždy ochotný. Veškeré náležitosti kolem koupě bytu výborně znal a také vše udělal. Pro mě vynikající zkušenost. Spokojenost 100%

Štefan Gáborkupující bytu ul. Strážnická, Brno-Slatina

Chtěl bych tímto poděkovat panu Růčkovi za pomoc při prodeji našeho bytu v Brně na Družstevní ulici. Děkuji za profesionální přistup a ochotu jemu vlastní. VOSTAL STANISLAV, Velké Meziříčí.

Stanislav Vostalmajitel nemovitosti - byt 1+1, ul. Družstevní, Brno-Řečkovice

Vyjadřujeme tímto poděkování a uznání společnosti Realpart servis, s.r.o., jednateli společnosti panu Františku Růčkovi, za zprostředkování prodeje nemovitostí a to pozemků: chaty a rodinného domku v k.ú. Otnice. Oceňujeme profesionální přístup ke klientům: dochvilnost,přesnost,kvalitní a kvalifikované vyřízení všech písemností a formalit na příslušných úřadech a v konečné fázi též na příslušném finančním úřadě. Oldřich Nehyba a rodiče

Oldřich Nehyba a rodičemajitel nemovitosti rodinný dům a rekreační chaty s pozemky v Otnicích

Díky panu Růčkovi jsem bez nejmenších obtíží prodal naši chatu v obci Luleč. Celá prodej proběhla bez zbytečných průtahů a velmi profesionálně. Velký podíl na tom měl osobní přístup pana Růčky a jeho snaha o co nejvyšší spokojenost zákazníka. Díky, Petr Bartoň

Petr Bartoňmajitel nemovitosti - chata Luleč, okres Vyškov

Prodej naší nemovitosti ve Velkých Pavlovicích jsme nejdříve svěřili dvěma realitním kancelářím v našem okolí. Jejich způsob prezentace a organizování prohlídek byl pro nás naprosto nevyhovující. Na doporučení známého jsme se obrátili na pana Františka Růčku z realitní kanceláře Realpart servis, s.r.o.. Byli jsme velice spokojení s jeho profesionálním přístupem. I přes velké komplikace spojené s vlastnictvím prodávané nemovitosti se mu podařilo najít řešení a kupce. Pracuje zcela samostatně, prohlídky plánuje efektivně a informuje o nich s dostatečným předstihem. Zajišťuje právní servis včetně advokátní úschovy, odhad nemovitosti, podání přiznání až po platbu daně. Hodnotíme 5-ti hvězdičkami z 5-ti a přejeme hodně dalších úspěchů. Barbora Zlochová a Martin Jangl.

Barbora Zlochová a Martin Janglmajitelé nemovitosti - rodinný dům ve Velkých Pavlovicích

Prodej nemovitosti ve Velkých Pavlovicích jsem svěřil panu Františku Růčkovi z realitní kanceláře Realpart. Celý proces prodeje probíhal bez zbytečných průtahů již od začátku navázání spolupráce až po předání nemovitosti. Velmi oceňuji časovou flexibilitu při provádění prohlídek. Po nalezení kupce na nemovitosti probíhaly podpisy všech smluv od rezervačních, přes zástavní až po kupní smlouvy. Vše bylo připraveno podle očekávání. Celkově jsem byl se službami spokojen a určitě pana Růčku doporučím svým známým. Hodnotím 5-ti hvězdičkami z 5-ti. Ať se nadále daří, rád Vás uvidím. Zdraví Martin Bálka z Velkých Pavlovic.

Martin Bálkamanžel majitelky nemovitosti ul. Dlouhá, Velké Pavlovice

Dobrý den pane Růčko, ráda bych poděkovala za zprostředkování při prodeji nemovitosti a popřála tímto mnoho dalších úspěchů při dalších prodejích. Služby doporučím určitě dále. Hodnotím 5-ti hvězdičkami z 5-ti. Krásný den, Jarmila Kurdíková.

Jarmila Kurdíkovámajitelka nemovitosti ul. Dlouhá, Velké Pavlovice

Na doporučeni známého jsme svěřili prodej naší nemovitosti panu Františku Růčkovi. Zpracování nabídky bylo rychlé a profesionální. Celý proces prodeje probíhal bez průtahů a bez starostí. Práci pana Františka Růčky hodnotíme pěti hvězdičkami a jeho služby určitě doporučujeme. Přejeme hezký den. Zdraví manželé Kopřivovi z Tišnova.

manželé Kopřivovi z Tišnovamajitelé nemovitosti ul. Dřínova, Tišnov

Děkuji Vám za úspěšně provedený prodej mé nemovitosti a slibuji, že budu kontakty na Vaši společnost předávat dál s doporučením korektnosti a rychlého jednání. Hodnotím pěti hvězdičkami z pěti. Jan Hrdlička

Jan Hrdličkamajitel nemovitosti v Otnicích, ul. Pančava

Hodnotím celkovou spokojenost s osobním přístupem pana Růčky. Komunikace byla rychlá a spolehlivá. Tímto děkuji za dobře odvedenou práci. Hodnotím 5-ti hvězdičkami z 5-ti. Přeji hezký den, Marcela Kocurková.

Marcela Kocurkovámajitelka nemovitosti ul. Dlouhá, Velké Pavlovice

Rozhodli jsme se spolu se spolumajitelkami prodat dům. Pan Růčka zpracoval profesionálně nabídku, tj. texty, profesionální fotografie, půdorysy všech podlaží a podobně. O nic jsem se nemusela starat, jen jednou dojet do Brna, podepsat smlouvy a pak čekat na převod nemovitosti. Peníze dorazily dle domluvených termínů včetně daně. Tímto děkuji za výborně odvedenou práci pana Františka Růčky z Realpart a přeji mnoho dalších spokojených klientů, jak prodávajících tak kupujících. Služby určitě doporučím dále všem v mém okolí. Hodnotím 5-ti hvězdičkami z 5-ti. Přeji hezký den, Květoslava Bálková z Velkých Pavlovic.

Květoslava Bálkovámajitelka nemovitosti ul. Dlouhá, Velké Pavlovice

Dohody, stejně jako smluvené termíny se beze zbytku plní. Pan Růčka mi realizoval prodej dvou nemovitostí a vše bez jediné komplikace. Vše OK. S důvěrou příště znovu.

Slavek Schustervlastník bytu Brno - venkov

Veliké poděkování p. Růčkovi za profesionální přístup při prodeji zahrady, vše vyřídil i na katastru, rychlé a bezchybné převedení peněz na účet, naprostá spokojenost.

Skopalova Romanamajitelka zahrady, k. ú. Brno - Medlánky

Pan Růčka nám zajistil podnájem zcela bez problémů a rychle, tak jak jsme potřebovali. Děkuji.

Jakub Šmídmajitel investičního bytu Brno - Starý Lískovec, U Pošty

S panem Růčkou jsme realizovali koupi bytu. Vedle časové flexibility a ochoty bychom rádi vyzdvihli servis, počínaje advokátní úschovou, přes katastr, přepis energií po daňové povinnosti. Touto cestou chceme ještě jednou poděkovat panu Růčkovi za bezproblémový proces koupě, vše proběhlo v pořádku. Profesionální přístup, doporučujeme.

Drozdovi